Przejdź do treści

O mnie

Czajka Mateusz

Kilka słów o mnie

Jestem absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Zajmuję się tworzeniem stron www, sklepów internetowych oraz aplikacji front-end i back-end. Programowanie jest moją pasją. Lubię podejmować nowe wyzwania, tworzyć niestandardowe projekty, wyróżniające się na tle innych szablonowych rozwiązań.

Interesuję się grafiką 3d oraz tworzeniem aplikacji www korzystających z trójwymiarowego API. W wolnych chwilach hobbistycznie tworzę mini gry, 2d – przy użyciu biblioteki Phaser.js, oraz 3d – przy użyciu biblioteki Babylon.js

Naukę programowania zaczynałem ucząc się języka C, oraz biblioteki WinApi, która daje możliwość tworzenia aplikacji okienkowych dla systemu Windows. Kolejnym językiem programowania, w którym miałem okazję kodować była Java. Projekt aplikacji był tematem obrony pracy inżynierskiej pt. „Zarządzanie flotą pojazdów z wykorzystaniem GPS”, dedykowany dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W skrócie urządzenia mobilne wyposażone w GPS pobierały współrzędne geograficzne, następnie wysyłały je na serwer, aby wyświetlić trasy użytkowników na mapie Google, przy użyciu Google Maps API.

Jak widać staram się zapoznać w podstawowym zakresie z każdą technologią, aby zaoferować swoje usługi jak najlepiej. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu.

Czajka Mateusz